Kadeřnictví

Kadeřnictví Salonu 5.element Brno
Naše šikovné kadeřnice Vám vytvoří moderní a slušivý sestřih, melír či barvu, přesně podle Vašeho přání. Potřebujete-li společenský či svatební účes nebo jen jdete kolem a máte čas na foukanou, u nás najdete, co hledáte. Pracujeme s luxusní vlasovou kosmetikou Revlon nebo pro méně náročné klienty s kosmetikou Black, která je ovšem kvalitním profesionálním produktem. Máme širokou řadu regenerujících přípravků, péčí o barvu i vlasy, kvalitních šampónů, balzámů, stylingů a nejrůznější vlasové kosmetiky, kterou Vám nejen aplikujeme, ale máme ji i v prodeji pro domácí ošetření.


Pro objednání volejte: 725 15 15 01


kadernictvibrno

OROFLUIDO- nyní za jedinečnou cenu
Jedinečná příležitost vyzkoušet opravdu báječnou vlasovou kosmetiku. Regeneruje, dodává vláhu, ochranu před povětrnostními vlivy, dává vlasům krásný zdravý vzhled,vůni, zjemňuje je. Dotýkat se vlasů se stává opravdovým zážitkem.

šampon, regenerace, olejíček ……………………………..50,-

revlon

Používáme vlasovou kosmetiku Revlon

Barvení vlasů je žádané a náročné umění, kde každý detail může znamenat velký rozdíl mezi barvou, kterou jsme chtěli dosáhnout a barvou, o kterou jsme nestáli. Úspěch záleží na perfektní znalosti produktů, na znalostech kadeřnického řemesla, na dovednostech a fantazii. K tomu nabízí firma Revlon ucelený barvicí systém, vyhovující všem požadavkům kadeřníka i klienta.

Ošetření vlasů keratinem-keratinshot
Máte-li zvlněné, kudrnaté, krepaté, neposlušné, nepoddajné a porézní vlasy, je keratin to, po čem celý život toužíte. S keratinem budou Vaše vlasy krásné, rovné, lesklé a neodolatelné. Keratin je protein, který je hlavní součástí kůže, vlasů a nehtů. Brazilský keratin – keratinová léčba je proces, které nejen uzdravuje vlasy, ale zároveň narovná vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců. Neupravitelné vlasy se stanou Vaší ozdobou i zábavou. Doba na úpravu se výrazně zkrátí. Umýt ajít-znáte to?
Keratinovou léčbu je možné aplikovat na všechny typy vlasů, všem dodá zdraví lesk a ochranu po dobu několika měsíců. Nejvíce viditelný efekt bude samozřejmě u krepatých, zničených vlasů, jelikož čím poréznější struktura vlasu je, tím hlouběji se keratin dostane.
Keratin bohužel nezůstane ve vlasu uzamčen navždy. V průběhu 2-4 měsíců se z vlasů vymývá, toto je možné zpomalit používáním speciální řadou šampónu a kondicionéru, taktéž s obsahem hydrolyzovaného keratinu.
Až se keratin z vlasů vymyje, je dobré ho znovu aplikovat, většinou u další aplikace není taková spotřeba, tak je ošetření levnější. Po několika měsících si všimnete, že se obecně kvalita vlasů zlepšila, že se tolik nelámou a jsou proto po celé délce stejně husté, a že dorostly větší délky, přestože už jste nedoufala.

Ošetření pro muže-pánské barvy
Pánské barvení je zcela odlišné od toho dámského. Používají se pro něj speciální tónovače, které se postupně vymývají, a proto působí velice přirozene. Toto barvení je vhodné pro muže s nevýraznou barvou vlasů nebo pro muže s vlasy částečně či úplně šedivými. Chcete-li ubrat několik let, určitě toto barvení doporučujeme. Nanášíme jej u mycí mísy a trvá to jen pár minut a s výsledkem budete jistě spokojeni. Každý si na Vás všimne změny, jen nikdo nepozná, v čem tato změna spočívá. Pánské barvy American Crew jsou ojedinělým výrobkem na našem trhu.
Doporučujeme!

Dámské kadeřnictví                                                         Pánské kadeřnictví
Mytí, foukaná, styling …………290,- 340,- 390,-              Mytí, střih, styling……………………. 220,- až  320,-
Mytí, střih, foukaná, styling ..450,- 500,- 550,-              Střih strojkem, mytí…………………. 160,- až 220,-
Barvení REVLON …………………420,- 520,- 620,-             Grafické obrazce………………………. 100,- až 300,-
Melír REVLON …………………… 490,- 590,- 690,-              Kreativní střih…………………………… 300,- až 500,-
Trvalá ………………………………….620,- …….. 720,-             Úprava vousů………………………………………… 120,-
Žehlení ………………………………….. 150,- až 200,-              Melír………………………………………… 250,- až 450,-
Loknování ………………………………………….. 199,-              Barvení…………………………………….. 250,- až 450,-
Společenský účes ……………… 400,- ……… 700,-              Masáž hlavy………………………………………….. 100,-
Svatební účes včetně zkoušky . 800,- … 1300,-

Vlasový botox  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 950,-

Keratinshot 50ml  . . . . . . . . . . . . . . . . . .1.500,-

Dětské kadeřnictví                                                   
Mytí, střih, foukání……………………… 150,-  200,-

kadernictvi-5    kadernictvi-4

kadernictvi-3    kadernictvi-2