Hubnutí

Hubnutí – hubnoucí kúry

V našem studiu máme vynikající výsledky s přístroji Bodyter a Presor od španělské firmy Sorisa, které mají nejen zdravotní účinky, ale přispívají především k modelaci, tvarovaní těla a napomáhají zbavit se celulitidy. Věnujeme se také poradenství v oblasti zdravé výživy. S radostí Vám předáme pár užitečných rad a informací o tom, jak předcházet problémům s nadváhou a žít skutečně zdravě. Kombinací zeštíhlujících produktů a profesionálních technik dosáhnete optimálního zeštíhlujícího výsledku.


Pro objednání volejte: 725 15 15 01


 

 

Klasické masáže
Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí, staženým bolavým svalům navracíme zpět jejich pružnost a tím nastává kýžená úleva. Po masáži se cítíme mnohem spokojenější a pozitivnější a máme více energie.
cena: 60min… 539,-

Lymfodrenáž přístrojem PRESSOR
Celulitida je porucha ukládání tuku. Tukové buňky se „prodírají“ přes uvolněné tkáně a pod kůží se začnou tvořit důlky a hrbolky. Na vzniku se podílí hormonální nerovnováha, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu atp. Důsledkem je estetický defekt, pokožka připomínající slupku pomeranče, v některých případech i zhoršený lymfatický oběh.
Kosmetický tělový přístroj Presor-03 pomáhá v boji proti celulitidě lymfodrenáží. Zlepšuje oběhový krevní i lymfatický systém, proto i stav pleti a celého organismu. Zmenšuje rovněž otoky, odstraňuje pocit „těžkých nohou“.

Ošetření tímto přístrojem se doporučuje:
– jako stimulace zpětného cévního a lymfatického oběhu
– jako stimulace zpětného cévního a lymfatického oběhu
– u lymfatických a cévních otoků, celulitidy a obezity
– při zadržování vody např. u osob s problémem „unavených nohou“
– pro zlepšení výživy a obnovy pružnosti pokožky
– ošetření po porodu a po liposukci
– napomáhá relaxaci a všeobecnému pohodlí
– jako všeobecná detoxikace organismu
PRESSOR-lymfodrenážní kalhoty……………….40min… 259,-
Permanentka na 10 ošetření ………………………………. 1999,-

 

bodypresor