Masáže

Másáže Salonu 5.element

Hledáte způsob, jak si odpočinout od každodenního shonu, stresu a napětí? Dopřejte si odpočinek v příjemném prostředí provoněném esenciálními oleji za zvuku relaxační hudby a poznejte léčivou sílu doteku. Masáže pomohou proti bolestem, stresu, rozproudí lymfu a nastartují Váš organismus při dietě pro odbourávání tuků.


Pro objednání volejte: 725 15 15 01


masaze-brno

 

NOVINKA !!!
ANTICELULITICKÁ MASÁŽ S OZONOVÝM ZÁBALEM
Zbavte se opravdu účinně celulitidy pomocí speciální masáže zaměřené na problematické partie podpořené ozonovým zábalem, který se postará o dokonalé prokrvení kůže.
Masáž je založena na rychlých intenzivních hmatech, které narušují shluky tukových buněk v oblasti stehen a hýždí, kde se celulitida vytváří nejčastěji. Tím dochází k vyhlazení kůže a k částečnému až úplnému odstranění celulitidy. Ve spojení se zdravým stravovacím a pitným režimem lze skutečně dosáhnout výborných výsledků během pár ošetření. Tuto masáž navíc mohou ocenit i muži, protože pomocí této techniky se dají velmi kvalitně a hloubkově promasírovat svaly dolních končetin a hýždí.
Aplikace ozonového zábalu na závěr přispívá k vyhlazení a zvláčnění pokožky a dotváří tak efekt masáže.
Účinky:
-vypíná kůži
-prokrvuje pokožku
-zmenšení otoků např. kotníků, očních víček-
-vyhlazuje celulitidu
-stimuluje metabolizmus
-hluboké promasírování svalové struktury
-narušuje tukové shluky
Doporučuje se 7 – 10 masáží 1x týdně, aby bylo dosaženo maximálních výsledků.
Kontraindikace:
-křečové žíly a cévní onemocnění
-infekční onemocnění a záněty
-těhotenství

Ozonový zábal
regenerační a relaxační součást masáže
vypíná kůži a umocňuje účinky masáže
okysličuje a detoxikuje buňky
aktivuje krevní procesy v těle
cena: 60min… 490,-

Klasické masáže
Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí, staženým bolavým svalům navracíme zpět jejich pružnost a tím nastává kýžená úleva. Po masáži se cítíme mnohem spokojenější a pozitivnější a máme více energie.
Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav klienta. Při masáži se vychází z individuálních problémů a tělesných dispozic konkrétní osoby, kterým se přizpůsobí sled a volba druhu jednotlivých hmatů. Jemnější a šetrnější hmaty jsou prováděny u klientů s bolestmi vyvolanými různým onemocněním, naopak tvrdší a razantnější hmaty se používají k odstraňování nahromaděných únavových látek (kyselina mléčná), které se ukládají ve svalech při těžké práci nebo náročnějším sportovním tréninku či výkonu. Klasická masáž v neposlední řadě stimuluje krevní oběh a zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která vylučuje toxické látky z těla. Během masáže dochází nejen k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ochablosti, ztuhlosti, zkrácení a bolesti, ale i k celkové tělesné i duševní relaxaci klienta. Pravidelné masáže navíc zlepšují fyzickou i psychickou kondici klienta.
Kontraindikace
-onkologické onemocnění
-záněty žil nebo křečové žíly (při masáži nohou)
-při podezření na vnitřní krvácení nebo při zvýšené krvácivosti (hemofilie)
-infekční onemocnění a záněty
-osteoporóza
-těhotenství nebo silná menstruace
-akutní stavy (horečka, záněty, akutní blokády)
-po vydatném jídle
-po požití alkoholu
cena: 60min… 490,-

Relaxační masáž
Relaxační masáž přináší pocit pohody a psychického uvolnění. Masáž je zaměřena na zklidnění, celkové ozdravení organismu, rozproudění energie a pozitivní naladění mysli, pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů. Relaxační masáž zbavuje napětí a navrací síly, což je velmi dobrý způsob zvládání stresu. Je také jedním ze způsobů, jak dosáhnout uvolňující a osvobozující harmonie těla a duše.
Kontraindikace:
-onkologické onemocnění
-záněty žil nebo křečové žíly (při masáži dolních končetin)
-při podezření na vnitřní krvácení nebo při zvýšené krvácivosti (hemofilie)
-stav vyžadující klid na lůžku
-infekční onemocnění a záněty
-těhotenství nebo silná menstruace
-akutní stavy (horečka, záněty, akutní blokády)
-po vydatném jídle
-po požití alkoholu
cena: 60min… 490,-

Čokoládová masáž
Jedná se o velmi příjemnou relaxační masáž za použití rozpuštěné 100% čokolády v medovém oleji. Masáž odstraňuje toxické látky z těla, vyhlazuje a zjemňuje pokožku a navozuje dobrou náladu. Čokoláda dodává tělu potřebné vitamíny, minerály, antioxidanty, chrání buňky těla před volnými radikály, odstraňuje únavu, deprese a stres. To vše je podtrženo neodolatelnou vůní čokolády a uklidňující relaxační hudbou.
Kontraindikace:
-alergie na čokoládu nebo med
-hypertenze (vysoký krevní tlak) nebo hypotenze (nízký krevní tlak)
-infekční nebo zánětlivé onemocnění
-kožní onemocnění
-těhotenství
-horečnaté stavy
cena: 60min… 490,-

Medová masáž
Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při napětí, stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě nebo vyčerpání. Medová masáž je speciální technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. Masáž se provádí v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také dokáže stimulovat činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci.
Medová masáž pomáhá při:
-potížích krevního oběhu
-revmatických onemocněních svalů a kloubů
-artróze
-žaludečních a střevních poruchách (mimo vředy a krvácení)
-plísňových onemocněních střev, pokožky či orgánů
-chronickém únavovém syndromu
-bolestech hlavy
-nervových poruchách všeho druhu
-potížích s usínáním a nespavostí
-při zpomaleném uzdravování po těžkých chorobách
-ochabování vitality a výkonnosti
-jaterních chorobách
-depresích
-funkčních poruchách slinivky břišní
Kontraindikace:
-alergie na med a včelí produkty
-trombóza
-vnitřní krvácení – žaludeční vředy, krvácení do žaludku
-onkologické onemocnění
-kožní onemocnění
-vysoký oční tlak
-infekční onemocnění
-lupenka
-těhotenství nebo silná menstruace

Lymfatické masáže
Lymfatické masáže patří do skupiny léčebných masáží. Mají silný detoxikační a odvodňovací účinek.
Aktivují průchod lymfy a uvolňují lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Cílem je zabezpečit dobrý odtok lymfy z oblasti podkoží zpět do krevního oběhu.
Lymfatický systém a krevní oběh jsou dva systémy, které existují vedle sebe. Avšak nemá svůj pohon, tak jako je tomu u krevního oběhu, který je stimulován srdcem. Lymfa se pohybuje v lymfatických cévách a kapilárách pomocí stahování kosterních svalů při pohybu. Právě nedostatek pohybu, ochablost svalů a podkožních tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek – toxinů – ve tkáních a kloubech.
Lymfatické masáže odstraňují z těla škodliviny (toxické látky) z mízních uzlin, čímž je posilována i imunita organizmu. Pomáhají odstraňovat otoky nohou, působí proti únavě a častému onemocnění. Jsou vhodným doplňkem k proticelulitidové masáži.
Indikace:
-preventivní ošetření u osob vystavených dlouhodobému sezení nebo stání např. u zaměstnanců v obchodě
-odstranění pocitu těžkých nohou (skvěle relaxují unavené končetiny)
-zmenšení otoků např. kotníků, očních víček
-prevenci a ošetření celulitidy
–zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen a nohou
-zlepšení kvality kůže
-prevenci vrásek, oddálení stárnutí pleti
-zvýšení imunity
-rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, sportu či turistice
Pro detoxikaci organismu se doporučuje 7 – 10 celkových masáží 2x týdně, aby bylo dosaženo maximálních výsledků.

Baňkové masáže
Vyzkoušejte velmi účinnou terapii baňkování, které kdysi bývalo velmi rozšířenou metodou při léčbě rozličných onemocnění. Jedná se o velmi účinnou metodu odstraňování potíží jak orgánových, tak pohybového aparátu. Masáž baňkami nahrazuje klasickou masáž a ve výsledném efektu ji mnohonásobně překonává, zejména svojí schopností prokrvit a uvolnit hluboké svalové vrstvy.
Baňkování je velmi účinná masážní technika, která dobře působí na blokády a rychle rozhýbá energii ve vašem těle. Nejčastěji se baňkují záda. Velmi účinné je také baňkování ramen, kolen, paží, břicha a jiných částí těla. Dojde nejen k uvolnění zablokovaných a ztuhlých partií, ale zejména k prokrvení a nastartování „detoxikačního procesu“ ve vašem těle. Z těchto důvodů je technika baňkování vhodná pro jakékoli stavy namožených zad, blokády na různých akupunkturních drahách, bolesti hlavy, problémy s kůží apod.

Lávové kameny

masaze-5elementTeplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.
K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů dovezených z Číny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé aniony kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání.
Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z oblázků.
Kontraindikace:
-jakékoli onkologické onemocnění
-kožní vyrážky
-akutní stavy(horečka, záněty, akutní blokády…)
-choroby srdce(vysoký krevní tlak)
-záněty žil, křečové žíly
-těhotenství nebo menstruace
-hypersenzitivita(zvýšená citlivost na teplo)
-epilepsie
cena:
60min….490,-
90min… 750,-

Breussova masáž
Jedná se o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolňuje tělesné i duševní blokády. Je založena na sérii speciálních pomalých hmatů vedoucích přímo po páteři. Speciálními masážními hmaty za použití třezalkového oleje se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. V některých případech je možné bezbolestné navrácení vychýlených meziobratlových plotének hrudních nebo bederních.
Účinky:
-uvolňuje fyzické a psychické bloky
-vyrovnává záda
-dbá na správné postavení páteře
-uvolňuje meziobratlové plotenky
-prevence onemocnění páteře
-uvolňuje napjaté zádové svalstvo
Kontraindikace:
-nejsou známy
cena: 30min… 250,-

Dornova metoda
Dornova metoda je jemné ošetření obratlů, kloubů a je to efektivní způsob, jak vrátit opěrný a pohybový aparát do původního stavu.
Tato metoda je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta přesně uvedou do správné polohy.Hodí se k ošetření všech lidí, kteří jsou alespoň trochu pohybliví.
Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže jako např. výrony způsobené nehodami nebo při sportu, rozdílná délka dolních končetin, zkrácení svalů nebo i citové problémy člověka. Protože při léčení Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.
Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta. Při tom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. Například při napravování nesprávných poloh obratlů se pohybem obchází svalová ochrana a jemným tlakem tak může být obratel přiveden do správné polohy bez nežádoucích vedlejších účinků.
Indikace:
-Bolesti zad, kyčlí, kolen, ramen, loktů, zápěstí atd.
-Skolióza
-Rozdílná délka končetin (funkčně kratší noha)
-schiatické bolesti
-Bolesti hlavy, migrény
-Mravenčení a porucha citlivosti rukou, nohou
-Křečové žíly a otoky dolních končetin
-Střevní a žaludeční potíže (chronické)
-Vysoký krevní tlak
Kontraindikace:
-Osteoporóza v pokročilém stadiu
-Akutní zánět
-Artróza 4.stupně (u 3.stupně s omezením)
-Bechtěrevova nemoc
-Onkologické onemocnění
-Revmatoidní artritida
-Operace plotének a kloubů (nejdříve za 4 týdny po zákroku)
-Výhřez ploténky akutní
-Úraz nebo pád
-Těhotenství


Ceník masáží
Masáž zad a šíje…………………………….… 60min… 490,-
Celková masáž………………………………… 90min… 750,-
Masáž zad……………………………………..… 30min… 250,-
Masáž šíje……………………………………..…. 20min… 150,-
Masáž břicha……………………………..…….. 10min… 100,-
Masáž horních končetin…………………….. 20min… 150,-
Masáž dolních končetin…………………..…. 40min… 350,-
Reflexní masáž plosky chodidel………..… 30min… 250,-
Předehřátí lávovými kameny…………..… 10min… 100,-
Masáž horkými lávovými kameny………. 90min… 750,-
Masáž horkými lávovými kameny………. 60min… 490,-
Dornova metoda-konzultace…………….. 60min… 490,-
Baňkování……………………………….……….. 60min… 490,-
Lymfatická masáž ruční…………….……..… 90min… 750,-
Detoxikační medová masáž……………..…. 60min… 590,-
Čokoládová masáž…………………………..…. 60min… 590,-
Medová masáž………………………………… 60min… 590,-
Breussova masáž……………………………… 30min… 250,-
Anticelulitická masáž+ozonový zábal.…… 60min… 490,-

LUXUSNÍ TĚLOVÉ ZÁBALY
Čokoládový zábal s celotělovým peelingem…… 90min… 1190,-
Zlatý zábal s lymfodrenáží……………………………. 90min… 1190,-
Samozahřívací zábal proti celulitidě………………. 90min… 1190,-
Relaxační ošetření Matis Paris………………………. http://www.salon5element.cz/masaze/90min… http://www.salon5element.cz/masaze/1190,-

masaze-brno