Kosmetika

Kosmetika Salonu 5.element Brno

Jen zlaté ruce kosmetičky nestačí. Nedílnou součástí je správný výběr kvalitní kosmetiky. Sledujeme pro Vás všechny novinky na trhu a vybíráme ty nejlepší, abychom správnou aplikací dosáhly dokonalých výsledků právě na Vaší pleti. Naše studio je také vybaveno dnes již nezbytnou technikou, která výrazně přispívá ke kvalitě ošetření.


Pro objednání volejte: 725 15 15 01


kosmetika-v-brne

 

Pracujeme s českou lékařskou kosmetikou SYNCARE, kterou u nás můžete také zakoupit pro domácí ošetření vyvážené tak, aby Vaše pleť zůstávala stále krásná a péče o ni byla kompletní.

Čištění pleti ……………………45min…490,-
Odstraňuje nečistoty a komedony,eliminuje jechich tvorbu, uzavírá pleť. Odlíčení, peeling kartáčkem, napářka, hloubkové čištění, maska, krém .
Základní ošetření ……………..60min…490,-
Cílené pro mladou pleť, odstraňuje komedony,eliminuje jechich tvorbu, uzavírá pleť.Odlíčení, peeling kartáčkem, napářka, hloubkové čištění, vakupress, jiskření(hloubková dezinfekce), sérum, maska, krém .
Mozaikové ošetření ……………75min…590,-
Vhodné pro smíšenou pleť.Řeší lokální potřeby pleti a obnovuje rovnováhu. Odlíčení, peeling, napářka, hloubkové čištění, sérum, masáž trapézu a dekoltu, maska, krém .
Hydratační ošetření ……………90min…750,-
Vhodné pro všechny typy pleti, hydratační komplexní péče. Odlíčení, peeling, hloubkové čištění, úprava obočí,sérum, masáž trapézu a dekoltu, maska, krém .
Ošetření Vitalité………………..90min…990,-
Dodává energii zralé nebo unavené pleti.Odlíčení, peeling, napářka, hloubkové čištění, úprava obočí, ionizace obličeje a krku,masáž obličeje, dekoltu a trapézu, maska, krém .
Protivráskové ošetření ………….120min…1090,-
Specielní ošetření phytokorálovými maskami, které hydratuje, rozzáří a vypíná pleť. Odlíčení, peeling, hloubkové čištění, úprava obočí,sérum, ionizace obličeje, dekoltu, krku, masáž trapézu a dekoltu, mikromasáž očního okolí, maska, krém .
Ošetření kontur očí………………..45min…350,-
Vhodné pro smíšenou pleť.Řeší lokální potřeby pleti a obnovuje rovnováhu. Odlíčení, peeling, napářka, hloubkové čištění, sérum, masáž trapézu a dekoltu, maska, krém .
Pánské čištění pleti………………….45min…490,-
Odstraňuje nečistoty a komedony,eliminuje jechich tvorbu, uzavírá pleť.Odlíčení, peeling kartáčkem, napářka, hloubkové čištění, maska, krém.
Pánské luxusní ošetření……………..90min…990,-
Specifické energizující nebo protivráskové ošetření pro moderního muže. Peeling, napářka, hloubkové čištění, úprava obočí, ionizace obličeje a krku,masáž obličeje a trapézu, maska, krém.
Líčení po kosmetickém ošetření…………..50,-
make-up, pudr, tvářenka, lesk na rty, řasenka

Nově děláme i indickou masáž hlavy
pomáhá při odstranění depresí, úzkosti, podrážděnosti a mentální únavy
zbavuje stresu a napětí
šetrně uvolňuje ztuhlé svaly, ulevuje od bolesti, zlepšuje cirkulaci krve ve ztuhlých svalech, vrací sílu a vitalitu
napomáhá od bolesti hlavy, při obtížích typu migréna, při poruchách spánku, nespavosti, hučení v uších, zmírňuje oční napětí, zlepšuje zrak
20min……………..180,-Kč

Přístrojová ošetření
Přístroj španělské výroby Sorisa Bellex nám umožňuje, díky svým mnoha funkcím, vybrat to správné ošetření na jakýkoli druh pleti. Pomáhá správně zapracovat například séra hluboko do pokožky, přesně tam, kde účinkují nejvíce. Jedna z jeho funkcí nám umožňuje u aknózní pleti zmírnit až zastavit tvorbu mazu ve spodních vrstvách pokožky. Vřídky spojené nejen s pubertou, tak mohou být minulostí. Elektrolifting nebo vacupress zajisté všichni znají a proto není třeba zdůrazňovat, že přirozené stárnutí a vrásky se dá dají oddálit o pár let.

kosmetika-sorisa

Přístrojová ošetření
Elektrolifting …………………. 20min………. 300,-
(lektrostimulace, napíná obličejové svaly) odlíčení, sérum, elektrolifting, maska, krém

Vacupress obličeje…………. 20min………. 250,-
(čištění pleti, lymfatická masáž) odlíčení, vacupress, maska, krém

Ionizace……. ………………… 20min…………300,-
(hloubová regenerace) odlíčení, sérum, ionizace, maska, krém

Při kosmetickém ošetření je používán přístroj španělské značky SORISA BELEX 08, který je vyhledáván zejména pro své výborné výsledky při ošetřování zralé pleti k vyhlazení vrásek ionizací a u problematické pleti oblíbené bezbolestné čistění pomocí funkce přístroje vacupress.

Prodloužení řas
Prodlužování řas metodou lepení řasa na řasu je stále oblíbenější u všech generací žen. Není potřeba se složitě líčit, když máte oslnivý pohled a ten s hustými dlouhými řasami mít můžete. Řasy různých délek a zakřivení zn. EMPORIO LASHES se lepí jednotlivě ne po trsech nebo řadách, proto se dosáhne přirozeného dojmu. Je možné řasy doplnit krásnými SWAROWSKI kamínky a to nejen pro večerní líčení.
Řasy je potřeba udržovat a doplňovat. Kartáček na česání řas dostanete k první aplikaci zdarma. Někde mezi druhým a čtvrtým týdnem po prvoaplikaci je třeba přijít na doplnění, jehož cena se určuje podle množství doplňovaných řas. V nabídce máme různé délky a zakřivení, z kterých vyberete typ vhodný právě Vás.
Nové řasy …………………………… 1500,-
Doplnění……………………………. od 400,-

Ajurvédská kosmetika Aryanveda
Netradiční kosmetická péče s přírodní ajurvédskou kosmetikou Aryanveda, vyráběnou dle starých účinných receptur moudré ajurvédské medicíny – Ajurvedy, kombinující nejmodernější technologie výroby. Nabízíme širokou škálu ošetření od základních kúr po luxusní wellness-spa terapie.
Ajurveda používá přírodní terapie, jimiž tělo(pleť) stimuluje ta, aby se léčilo samo – to je základní filozofie ajurvédské kosmetiky. Jedná se o nejúčinnější přírodní stimulaci a harmonizaci pleti s jedinečnými účinky. V ajurvédských bylinných produktech jsou ingredience smíchány tak, aby stimulovaly pleť k aktivaci jejích přirozených funkcí. Součástí kosmetické péče je ajurvédská masáž včetně masáže hlavy.
Čistící kúra bez masáže … 30min ………………………… 350,-
Základní péče s lymfatickou masáží … 75min ………… 540,-
Základní péče s ajurvédskou masáží … 90min ……….. 750,-

Wellness péče s lymfatickou/ajurvédskou masáží
Revitalizační diamantová kúra … 1000,-
Obnova pleti s perlami … 1000,-
Omlazení lifting s 24-karát.zlatem … 1000,-
Liftingová kúra s kys. Hyaluronovou … 1000,-
Akné kúra se stříbrem … 1000,-
Vyživující kúra platinum … 1000,-
Hydratační kúra Aqua Cool … 540/750,-
Výživná kúra s papájou … 540/750,-
Vinná kúra na kuperózní pleť … 540/750,-
Rozjasňující ovocná kúra … 540/750,-
Výživná kúra pro citlivou pleť … 540/750,-
(Ke každému ošetření s masáží zábal rukou ZDARMA!)

Orientální depilace
Šetrná metoda, vhodná i na velmi citlivou pleť.
Horní ret …………………. 80,-
Brada ……………………… 80,-
Podpaží …………………. 250,-
Třísla …………………….. 300,-

Další kosmetické úkony
Barvení obočí ………………………………………..od 60,-
Úprava obočí …………………………………………od 60,-
Barvení řas ……………………………………………od 60,-
Trvalá na řasy ………………………………………350,-
Denní líčení …………………………………………..150,-
Večerní líčení………………………………………… 250,-
Slavnostní líčení včetně zkoušky ………………600,-

Depilace
Horní ret …………………………………………….80,-
Brada ………………………………………………..80,-
Paže ………………………………………………….200,-
Předloktí …………………………………………….100,-
Lýtka …………………………………………………250,-
Celé nohy …………………………………………..450,-
Třísla ………………………………………………….200,-
Podpaží ………………………………………………150,-
Záda ………………………………………….100 – 400,-

Botox neinvazivní
Kůra botoxových ampulí aplikovaná bez jehel
ve čtyřech sezeních ……………………………4000,-