Kadeřnictví

Kadeřnictví Salonu 5.element Brno
Naše šikovné kadeřnice Vám vytvoří moderní a slušivý sestřih, melír či barvu, přesně podle Vašeho přání. Potřebujete-li společenský či svatební účes nebo jen jdete kolem a máte čas na foukanou, u nás najdete, co hledáte. Pracujeme s luxusní vlasovou kosmetikou Revlon nebo pro méně náročné klienty s kosmetikou Black, která je ovšem kvalitním profesionálním produktem. Máme širokou řadu regenerujících přípravků, péčí o barvu i vlasy, kvalitních šampónů, balzámů, stylingů a nejrůznější vlasové kosmetiky, kterou Vám nejen aplikujeme, ale máme ji i v prodeji pro domácí ošetření.


Pro objednání volejte: 725 15 15 01


kadernictvibrno

OROFLUIDO- nyní za jedinečnou cenu
Jedinečná příležitost vyzkoušet opravdu báječnou vlasovou kosmetiku. Regeneruje, dodává vláhu, ochranu před povětrnostními vlivy, dává vlasům krásný zdravý vzhled,vůni, zjemňuje je. Dotýkat se vlasů se stává opravdovým zážitkem.

šampon, regenerace, olejíček ……………………………..50,-

revlon

Používáme vlasovou kosmetiku Revlon

Barvení vlasů je žádané a náročné umění, kde každý detail může znamenat velký rozdíl mezi barvou, kterou jsme chtěli dosáhnout a barvou, o kterou jsme nestáli. Úspěch záleží na perfektní znalosti produktů, na znalostech kadeřnického řemesla, na dovednostech a fantazii. K tomu nabízí firma Revlon ucelený barvicí systém, vyhovující všem požadavkům kadeřníka i klienta.

Ošetření vlasů keratinem-keratinshot
Máte-li zvlněné, kudrnaté, krepaté, neposlušné, nepoddajné a porézní vlasy, je keratin to, po čem celý život toužíte. S keratinem budou Vaše vlasy krásné, rovné, lesklé a neodolatelné. Keratin je protein, který je hlavní součástí kůže, vlasů a nehtů. Brazilský keratin – keratinová léčba je proces, které nejen uzdravuje vlasy, ale zároveň narovná vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců. Neupravitelné vlasy se stanou Vaší ozdobou i zábavou. Doba na úpravu se výrazně zkrátí. Umýt ajít-znáte to?
Keratinovou léčbu je možné aplikovat na všechny typy vlasů, všem dodá zdraví lesk a ochranu po dobu několika měsíců. Nejvíce viditelný efekt bude samozřejmě u krepatých, zničených vlasů, jelikož čím poréznější struktura vlasu je, tím hlouběji se keratin dostane.
Keratin bohužel nezůstane ve vlasu uzamčen navždy. V průběhu 2-4 měsíců se z vlasů vymývá, toto je možné zpomalit používáním speciální řadou šampónu a kondicionéru, taktéž s obsahem hydrolyzovaného keratinu.
Až se keratin z vlasů vymyje, je dobré ho znovu aplikovat, většinou u další aplikace není taková spotřeba, tak je ošetření levnější. Po několika měsících si všimnete, že se obecně kvalita vlasů zlepšila, že se tolik nelámou a jsou proto po celé délce stejně husté, a že dorostly větší délky, přestože už jste nedoufala.

Ošetření pro muže-pánské barvy
Pánské barvení je zcela odlišné od toho dámského. Používají se pro něj speciální tónovače, které se postupně vymývají, a proto působí velice přirozene. Toto barvení je vhodné pro muže s nevýraznou barvou vlasů nebo pro muže s vlasy částečně či úplně šedivými. Chcete-li ubrat několik let, určitě toto barvení doporučujeme. Nanášíme jej u mycí mísy a trvá to jen pár minut a s výsledkem budete jistě spokojeni. Každý si na Vás všimne změny, jen nikdo nepozná, v čem tato změna spočívá. Pánské barvy American Crew jsou ojedinělým výrobkem na našem trhu.
Doporučujeme!

Prodlužování vlasů a zahuštění vlasů ultrazvukem
V našem studiu prodlužujeme a zahušťujeme vlasy nejnovější metodou Golden Touch. Tato novinka patří k revolucím v prodlužování vlasů. Ultrazvukový přístroj zabraňuje zbytečnému přehřátí vlasu a jeho následnému lámání. Jedná se o nejšetrnější metodu v dnešní době. Přístroj Golden Touch má obrovskou výhodu v tom, že spoje vytváří sám. Spoje se nemusí tvarovat jako u jiných firem a přístrojů. Proto jsou všechny spoje stejné a přesné.

prodluzovani

K prodlužování vlasů používáme výhradně 100% přírodní vlasy z východoevropského a indického regionu. Tyto vlasy jsou nejbližší našim vlasům. Na rozdíl od asijských vlasů nejsou tyto vlasy tak tvrdé a velice dobře se přizpůsobí Vašim vlastním vlasům. Vlasy se prodávají v 79 barevných odstínech. Novinkou je prodej nezpracovaných (nebarvených) indických vlasů, v délce 50-55 cm.

Po 2-3 měsících, když vlasy odrostou je nutné prodlouženené prameny posunout blíž k pokožce hlavy. Při sundávání a posunování pramenů nepoužíváme žádná chemická rozpouštědla, ale specielní kleštičky, které naruší pouze spoj. Vaše vlasy zůstávají nepoškozené.
Po odstranění lze pramínek pramínek opakovaně použít.
Cenu stanovíme po osobní konzultaci, odvíjí se od délky a hustoty vlasů.

Jak se starat o prodloužené vlasy

Prodlužované vlasy a spoje je nutno ošetřovat následujícím doporučeným postupem. Pouze při používání výrobků na prodloužené vlasy s keratinovými spoji můžeme garantovat kvalitní a dlouhotrvající spoje.
1. Česání prodlužovaných vlasů
Na česání prodloužených vlasů je třeba mít specielní štětinový kartáč. Důležité je, aby kartáč vlasy netahal a nevytrhával jak vlastní vlasy, tak i vlasy ze spojů. Vlasy pevně přidržíme, nejdřív rozčešeme konce, pak střední část až se dostaneme ke kořínkům. Nepoužívejte klasické pevné kartáče a hřebeny, neboť ty se zaseknou ve spojích a hrozí vytržení vlasů.
2. Mytí prodlužovaných vlasů
Nejdříve prodloužené vlasy důkladně pročešte, potom namočte vlažnou vodou a aplikujte šampon. Používejte pouze šampon vhodný na prodloužené vlasy. Vlasy myjte klasickým způsobem, jen je zbytečně necuchejte. Čím více vlasů, tím důkladnější musí být oplachování. Prvních 48 hodin po aplikaci se vlasy nesmějí umývat, aby se spoje usadily. Běžně můžete vlasy umývat každý druhý den,čímž zabráníte ukládání přírodních olejových složek na spojích, což může ovlivnit jejich kvalitu.
3. Ošetření kondicionérem
Naneste na střední délku vlasů a konečky prstů jemně promasírujte. Kondicionér ani jiné regenerační či bezoplachové přípravky by se neměly dostat ke spojům. Opět dobře propláchněte.
4. Sušení ručníkem
Po opláchnutí vytlačte rukama přebytečnou vodu z vlasů. Vlasy jemně projměte ručníkem,obzvlášť při sušení se snažte vlasy necuchat a nedřít pokožku.
5. Vysoušení a styling
Pravé prodlužované vlasy můžete nechat volně uschnout nebo vysušit fénem. Při fénování doporučujeme zvolit nižší teplotu, suché vlasy je možno žehlit. Kudrnatý typ prodloužených vlasů se nedoporučuje česat ani fénovat. Nechejte je volně uschnout a rozdělte „pročešte“ je prsty rukou.
6. Důležité informace
Před spánkem doporučujeme dlouhé vlasy stáhnout nebo stočit a zajistit gumičkou. to napomáhá předejít zapletení pramenů. nikdy nespěte s mokrými vlasy. některé prameny mohou vypadnout během prvních pár dnů, je to celkem běžné. uschovejte tyto prameny, při další návštěvě je můžete opět aplikovat. nesahejte zbytečně na keratinové spoje. řada klientů má tendence si se spoji neustále „pohrávat“ zejména v prvních dnech po aplikaci. toto má za následek nadbytečné maštění a rozpadání spojů.

Dámské kadeřnictví                                                         Pánské kadeřnictví
Mytí, foukaná, styling …………250,- 300,- 350,-                Mytí, střih, styling…………………… 200,- – 300,-
Mytí, střih, foukaná, styling ..400,- 450,- 500,-                Střih strojkem, mytí……………….. 150,- – 200,-
Barvení REVLON …………………300,- 400,- 500,-               Grafické obrazce……………………. 100,- – 300,-
Melír REVLON ………………….. 300,- 400,- 500,-                 Kreativní střih………………………… 300,- – 500,-
Trvalá …………………………………600,- …….. 700,-                 Úprava vousů…………………………………. 100,-
Žehlení ……………………………………………… 100,-                 Melír…………………………………….. 200,- – 400,-
Loknování …………………………………………. 150,-                 Barvení………………………………… 200,- – 400,-
Společenský účes ……………… 400,- ……… 700,-                Masáž hlavy  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .   100,-
Svatební účes včetně zkoušky . 800,- … 1300,-

Vlasový botox  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 950,-

Keratinshot 50ml  . . . . . . . . . . . . . . . . .1.500,-

Dětské kadeřnictví                                                   
Mytí, střih, foukání…………………. 150,- – 200,-
Střih na sucho………………………………… 100,-

Prodlužování vlasů (1 pr)
20 cm …………………………………………….  70,-
30 cm …………………………………………….  80,-
40 cm ……………………………………………. 100,-
50 cm ……………………………………………. 110,-
60 cm ……………………………………………. 120,-
70 cm ……………………………………………. 130,-
Barevný pramen umělý……………………. 40,-

kadernictvi-5    kadernictvi-4

kadernictvi-3    kadernictvi-2